O nas

Baumeister sp zoo jest od maja 2005 roku wiodącym dostawcą materiałów budowlanych . Specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym montażu kompletnych pokryci dachowych , stolarki okiennej , drzwi , bram garażowych oraz kompletnych systemów dociepleń .

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wszystkich oferowanych przez nas materiałów budowlanych co pozwala nam uzyskiwać najlepsze ceny na rynku a tym samym swoim odbiorcą oferować najniższą cenę za materiały najwyższej jakości .

W naszej ofercie znajda państwo najlepszych producentów materiałów budowlanych w poszczególnych segmentach takich jak Ruukki, Blachy Pruszyński, Plannja, Roben, Creaton, Velux, Fakro, Galeco, Oknoplast Kraków, Normstahl, Wiśniowski, Kmt stal, Tremo organika i wielu innych .

Ponad 10 – letnie doświadczenie pozwala nam zaspokoić oczekiwania każdego inwestora pod względem profesjonalnego wyboru materiałów do budowy lub remontu domu . Wykonujemy bezpłatny pomiar , wycenę i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie a po zakupie dostarczymy zakupiony towar na plac budowy lub montujemy w odpowiedni sposób w państwa domach i mieszkaniach .

Bardzo ważnym elementem budowy domu jest odpowiedni wybór pokrycia dachowego , stolarki okiennej , drzwi i bramy garażowej a więc staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle poszerzając naszą ofertę handlową i certyfikowany przez producentów montaż .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta handlową i kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi działającymi w terenie.

Pozdrawiam Leszek Rozek- prezes zarządu

CERTYFIKATY:

Zapytaj o ofertę

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty lub masz pytania, prosimy skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

basketbal kleding kopen goedkope voetbalshirts kopen basketball trøye NBA basketball trikots fotballdrakter